Čís. položky 7903

Friedrich Gauermann

Friedrich Gauermann - Starožitnosti, Obrazy

(1807-1862) Kopie 19. Jahrhundert/Copy 19th century Der letzte Bär, Öl auf Metall,50 x 58 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

08.04.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Friedrich Gauermann

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 08.04.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.04. - 08.04.2014