Čís. položky 7903

Guido Reni, Nachfolger

Guido Reni, Nachfolger - Starožitnosti, Obrazy

Eine junge Frau, Öl auf Holz, 41,5 x 33 cm, gerahmt, (GS)

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo

oldmasters@dorotheum.com

08.04.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Guido Reni, Nachfolger

oldmasters@dorotheum.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 08.04.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.04. - 08.04.2014