Ludwig Heinrich Jungnickel *
(Wunsiedel 1881-1965 Wien) "3 Tiger", signiert L. H. Jungnickel, datiert 31, Kohle, Aquarell auf Papier, Ausschnitt 43,5 x 55 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
09.04.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 4.000,-
Ludwig Heinrich Jungnickel *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 09.04.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 02.04. - 09.04.2014 |