Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 6490

Alfred Kubin *

Alfred Kubin * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Leitmeritz 1877-1959 Zwickledt) "Phantasien im Böhmerwald", Mappe mit 18 Lithografien, davon die Erste signiert Alfred Kubin, die Letzte monogrammiert AK, Auflage 400, Raabenr. 726, Blattgrößen ca. 39 x 53 cm, Ränder beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

02.04.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 650,-

Alfred Kubin *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 02.04.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 24.03. - 02.04.2014