Čís. položky 138-061784/0006

Gottfried Kumpf *

Gottfried Kumpf * - Potisk - Současné umění e moderní

(Annaberg/Salzburg 1930 geb.) "Küss die Hand vorm Belvedere", 1979, Lithographie in Farbe auf BFK Rives, signiert und datiert Kumpf 1979, betitelt und mit Widmung bezeichnet, Nr. 29 von 300 nummerierten Exemplaren, Darstellungsmaße 40,6 x 56,3 cm, Blattmaße 49,5 x 64 cm, (RAC)

Expert: Raphael Achterberg, MA Raphael Achterberg, MA

raphael.achterberg@dorotheum.at

13.02.2018 - 10:16

Dosažená cena: **
EUR 650,-
Vyvolávací cena:

Gottfried Kumpf *

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Potisk - Současné umění e moderní
Typ aukce: Online aukce
Datum: 13.02.2018 - 10:16
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Exhibition: online