Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Künstler um 1900

Künstler um 1900 - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

Damenportrait, undeutlich signiert L. Carini?, Öl auf Leinwand, 48 x 36 cm, beschädigt, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

19.03.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Künstler um 1900

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 19.03.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 10.03. - 19.03.2014