Čís. položky 7902 #

E. Ascenzi Grezi, um 1900

E. Ascenzi Grezi, um 1900 - Obrazy

Familienidylle, signiert und datiert E. Ascenzi Greci, (190)5, Roma, Öl auf Leinwand,41 x 56 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

29.01.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 900,-

E. Ascenzi Grezi, um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 29.01.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 24.01. - 29.01.2014