Čís. položky 2081

Italien

Italien - Mince, medaile a papírové peníze

(ca. 72 Stk.) meist 19./20. Jhdt. u. a. 20 Lire 1927/A. VI., Toskana 5 Quattrini 1830, Florin 1858 (gehenkelt), beider Sizilien 6Tornesi 1800, Parma und Piacenza 5 Centesimi 1830, Venedig 35 Soldi (Antonio Priulli, Mmz. TB, Hsp.), II Soldi Dalmat et Alban, II Soldi Armata et Morea, Eritrea Lira 1891, (einige Stk. gel./beschädigt) V/II+

Expert: Dr. Norbert Helmwein Dr. Norbert Helmwein
+43-1-515 60-424

norbert.helmwein@dorotheum.at

16.11.2017 - 10:00

Dosažená cena: **
EUR 460,-
Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Italien

+43-1-515 60-424

norbert.helmwein@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Mince, medaile a papírové peníze
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 16.11.2017 - 10:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 10.11. - 16.11.2017