Čís. položky 9999

Südtiroler Maler des 19. Jh.

Südtiroler Maler des 19. Jh. - Um?ní, starožitnosti, šperky

"Schachpartie", Öl auf Holz, ca. 26 x 32 cm, vergoldeter, masseverzierter Holzrahmen

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

04.12.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Südtiroler Maler des 19. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 04.12.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 25.11. - 04.12.2013