Josef Fischnaller *
(Pfeffersberg/Südtirol 1927- 2006 Linz) "Weihnachtskrippe mit 11 Figuren", aus Holz geschnitzt, gebeizt, tlw. monogrammiert F, etwas beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
20.11.2013 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 320,-
- Vyvolávací cena:
Josef Fischnaller *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 20.11.2013 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 12.11. - 20.11.2013 |
Další objekty umělce
Josef Fischnaller *, Mappenwerk
Vyvolávací cena:
EUR 220,- -
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena:
EUR 140,-