Čís. položky 7903

Raimund Germela *

Raimund Germela * - Letní aukce

(Versez, Ungarn 1868-1945 Wien) Villa im Süden, signiert R. Germela, Aquarell auf Papier, 49 x 30 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

21.08.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Raimund Germela *

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 21.08.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.08. - 21.08.2013