Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7304

Oberitalienischer Brettsessel,

Oberitalienischer Brettsessel, - Sommerauktion

sog. Scabello, massives Nußholzgestell mit ornamentalen Intarsien und ergänztem Sitz, Altersspuren. (MIN/PZ)

Odborníci: Günther Minichreiter/Alexander Doczy

21.08.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 21.08.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.08. - 21.08.2013