Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7904

Franz Czizek

Franz Czizek - Starožitnosti, Obrazy

Frühlingslandschaft, signiert, datiert Fr. Czizek 1929, Öl auf Leinwand, 55 x 68 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

03.07.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Franz Czizek

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 03.07.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 28.06. - 03.07.2013