Čís. položky 7906 #

Martin Disler

Martin Disler - Starožitnosti, Obrazy

(Seewen 1949 geb.) Ohne Titel, Radierung, handsigniert, datiert Disler 82, Nr. 26 von 50 numerierten Abzügen, Plattengröße 70 x 45 cm, Ed. Schellmann,(M)

Expert: Dr. Monika Meindl Dr. Monika Meindl

26.06.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Martin Disler

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 26.06.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 20.06. - 26.06.2013