Čís. položky 7002

Robert Werner *

(um 1915) Winterwald mit Reisigsammler Öl auf Leinen, signiert R. Werner 42 x 68 cm. Rahmen bestoßen

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

19.06.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Robert Werner *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Um?ní a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 19.06.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 08.06. - 19.06.2013

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.