Čís. položky 9999

Wandrelief um 1900

"Familienglück", halbplastisch aus Lindenholz geschnitzt, ca. 36 x 25 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer

12.12.2012 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Wandrelief um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 12.12.2012 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 04.12. - 12.12.2012