Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 24

Tabakdose

Tabakdose - Um?ní, starožitnosti, šperky

84 Solotnik (Silber 875), Ziergravur, tlw. nielliert, innen vergoldet, russische Beschauzeichen um 1800, ca. 7,5 x 4,3 x 2 cm, 90,7 g, Vergoldung tlw. abgerieben, Niello tlw. ausgebrochen, Druckstellenøx

Expert: Rosmarie Heim

28.11.2012 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 170,-
Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Tabakdose

Expert: Rosmarie Heim

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at

+43 2622 224 67 17
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 28.11.2012 - 14:00
Místo konání aukce: Wiener Neustadt
Prohlídka: 17.11. - 27.11.2012