Franz Glaubacker *
(Sarajewo 1896-1974 Linz) Flache Flusslandschaft, signiert und datiert unten links: F. Glaubacker (19)36, Aquarell auf Papier, ca. 16,5 x 21,5 cm (Passepartout-Ausschnitt), verglast, gerahmt
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
05.10.2017 - 15:38
- Vyvolávací cena:
Franz Glaubacker *
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 05.10.2017 - 15:38 |
Prohlídka: | 29.09. - 05.10.2017 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.600,- do EUR 2.400,- -
Vyvolávací cena: