Olivier Debre
(Paris 1920-1999) Farblithografie "Ossiach 1", signiert Debre, die Nr. 11 von 40 möglichen Exemplaren, Passep. Ausschnitt 54 x 72,5 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
03.10.2012 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Olivier Debre
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 03.10.2012 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 26.09. - 03.10.2012 |