Robert Kasimir *
(Wien 1914-2002) Weihnacht bei der"Stille Nacht Kapelle" in Oberndorf, Bleistift, Buntstiftzeichnung auf Papier, signiert Robert Kasimir, betitelt, Passep. Ausschnitt 42 x 33,5 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
07.02.2018 - 16:55
- Vyvolávací cena:
Robert Kasimir *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 07.02.2018 - 16:55 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 27.01. - 07.02.2018 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 360,- -
Vyvolávací cena:
EUR 80,-