Čís. položky 7000

2 Grafiken: a) Maria De Posz

(Ungarn 1921 - 2000 Salzburg) "Winter in Aigen" Farblithografie, Nr. E. A. b) Yoko Matsukoa(?) "Dom zu Florenz", 1963 Linolschnitt, Nr. 3/25, jeweils signiert, beschädigt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

05.07.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 110,-

2 Grafiken: a) Maria De Posz

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 05.07.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 29.06. - 05.07.2012