Alfred Hrdlicka
(Wien 1928-2009) 2 Farblithografien "Porträt eines Arabers, Karneval", Erstabzüge, 1 Blatt signiert Alfred Hrdlicka, 2. Blatt in der Platte signiert, Blattgröße ca. 90 x 64 cm und ca. 59 x 77 cm, Blattränder beschädigt
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
18.11.2010 - 16:00
- Dosažená cena: **
EUR 500,- do EUR 700,-
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Alfred Hrdlicka
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 18.11.2010 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 04.11. - 18.11.2010 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.200,- do EUR 1.500,- -
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.400,- -
Odhadní cena:
EUR 1.200,- do EUR 1.600,-