Čís. položky 77

Maler des 19. Jh.

"Bergbauernhof", Öl/Holzplatte, ca. 34 x 42 cm, gerahmt, beschädigt, Rahmenteile fehlen

Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer

18.11.2010 - 16:00

Dosažená cena: **
EUR 6.250,-
Odhadní cena:
EUR 700,- do EUR 1.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Maler des 19. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 18.11.2010 - 16:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 04.11. - 18.11.2010