Čís. položky 78

August Schubert

(Wien 1844 geb.) "Hausansicht", links unten signiert A Schubert, Öl/Karton, ca. 29 x 20 cm, Passepartout, Glas, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

18.11.2010 - 16:00

Odhadní cena:
EUR 400,- do EUR 600,-
Vyvolávací cena:

August Schubert

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 18.11.2010 - 16:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 04.11. - 18.11.2010