Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 140

Cornelis Christaan DOMMERSHUIZEN

Cornelis Christaan DOMMERSHUIZEN - Váno?ní aukce - Um?ní a starožitnosti

(Utrecht 1842 - 1928) "Zwei Mädchen an stürmischer Küste" unten rechts signiert und datiert: Chr. Dommershuizen (18)94, Öl auf Mahagoniholz, ca. 15 x 11 cm, gerahmt Ruf 600

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

16.11.2010 - 14:00

Odhadní cena:
EUR 1.200,- do EUR 1.800,-
Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Váno?ní aukce - Um?ní a starožitnosti
Datum: 16.11.2010 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 04.11. - 16.11.2010