Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Karl (Charles) Kaufmann

(Neuplachowitz, Schlesien 1843-1905 Wien) Rückseite betitelt "Blaue Gumpe in Oberbayern", rechts unten mit dem Pseudonym signiert F. Gilbert, Öl/Leinwand, ca. 39 x 51 cm, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

13.10.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Karl (Charles) Kaufmann

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Art and Antiques
Datum: 13.10.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 04.10. - 13.10.2010