Čís. položky 138-062016/0005

Monogrammist um 1900

Monogrammist um 1900 - Obrazy

Rabbiner, monogrammiert ZR, Öl auf Leinwand, 50 x 40 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

06.02.2018 - 11:19

Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Monogrammist um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 06.02.2018 - 11:19
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 30.01. - 06.02.2018