Čís. položky 7000 #

Paravant

4-fach faltbar, Landschaftsbemalung, Öl auf Holz, ca. 182 x 160 cm, Krakelee, beschädigt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

29.07.2010 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Paravant

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 29.07.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 23.07. - 29.07.2010