Čís. položky 7903 #

Gustav Barbarini

(Wien 1840-1909) Wetterfichten, signiert und datiert Gust. Barbarini 908, Aquarell auf Papier, 29 x 20 cm, Passep.,gerahmt, fleckig, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

21.07.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Gustav Barbarini

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 21.07.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 16.07. - 21.07.2010