Ludwig Heinrich Jungnickel
(Wunsiedel 1881-1965 Wien) "Ara", rechts unten signiert L. H. Jungnickel, Mischtechnik auf Papier, ca. 32 x 24 cm, Passepartout, Glas, vergoldeter Holzrahmen
Expert: Christian Wiesinger
10.06.2010 - 17:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.875,-
EUR 2.400,- do EUR 2.800,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Ludwig Heinrich Jungnickel
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Moderne Kunst in Linz |
Datum: | 10.06.2010 - 17:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 31.05. - 10.06.2010 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 6.000,- do EUR 10.000,- -
Odhadní cena:
EUR 3.500,- do EUR 5.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 700,-