Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

ARANDUS

(Kotor/Montenegro 1964 geb.) 10 Grafiken: "Salzburger Stier" jeweils unten rechts signiert, Lithografie Nr. 50/100 bis 54/100, Blattformat je ca. 47 x 39 cm, ungerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

12.05.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

ARANDUS

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 12.05.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 07.05. - 12.05.2010