Čís. položky 7009

12 Wiener Messerbänke,

12 Wiener Messerbänke, - Letní aukce

Silber, Monogramm, Länge 9,5 cm, Gewicht 376 g, Meisterzeichen, Wiener Dianakopfpunze 1872-1922, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

24.07.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

12 Wiener Messerbänke,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 24.07.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 19.07. - 24.07.2013