Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7911

Leopold Graninger *

Leopold Graninger * - Letní aukce

(Wien 1852-1941) Stadt am Seeufer, signiert L. Graninger, Öl auf Leinwand, 77x 102 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

24.07.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Leopold Graninger *

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 24.07.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 19.07. - 24.07.2013