Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-045226/0007

Opalbrosche

Silber, vergoldet, österr. Amtspunze 1872-1922, tlw. mit Oberflächengravur, 4,3 gøx

Expert: Günther Fröhlich Günther Fröhlich
+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

26.04.2018 - 16:07

Vyvolávací cena:

Opalbrosche

+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 26.04.2018 - 16:07
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 19.04. - 26.04.2018