Ernst Fuchs *
(Wien 1930-2015) Blumenstillleben, signiert: Ernst Fuchs, nummeriert: III/XXX, bezeichnet: handcol., Lithographie aquarelliert auf Fabriano-Bütten, ca. 70 x 50 cm, verglast, gerahmt (SLS) Ruf 500
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
15.05.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 683,-
EUR 600,- do EUR 800,-
- Vyvolávací cena:
Ernst Fuchs *
Aukce: | Spring auction - Dipinti |
Datum: | 15.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 07.05. - 15.05.2018 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 50,-