Henry Moore *
(Castleford 1898-1986 Much Hadham) Square Forms, signiert und datiert unten rechts Moore (19)63, Lithografie, Auflagennummer 6/65, ca. 46 x 58 cm, Blattformat ca. 50 x 65 cm, lose
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
18.05.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 519,-
- Vyvolávací cena:
Henry Moore *
Aukce: | Moderní tisky |
Datum: | 18.05.2018 - 15:00 |
Prohlídka: | 09.05. - 18.05.2018 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)