Antoine Exner, Saarbrücken 1927 geb.
Fischerboote auf See, Öl auf Holz, bezeichnet Antoine Exner 12 x 17 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
14.05.2018 - 11:00
- Dosažená cena: **
EUR 130,-
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 14.05.2018 - 11:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 04.05. - 14.05.2018 |