Čís. položky 723

Orientální stojan na květiny

dřevo, řezané, čtyři esovité nohy spojené trnoží, kruhová vrchní deska se vsazenou mramorovou deskou, Čína, 1. pol. 20. století, výška 91 cm, lehce poškozeno (Zí)

26.05.2018 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 18.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-

Orientální stojan na květiny

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 26.05.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 12.05. - 26.05.2018