Orientální stojan na květiny
dřevo, řezané, čtyři esovité nohy spojené trnoží, kruhová vrchní deska se vsazenou mramorovou deskou, Čína, 1. pol. 20. století, výška 91 cm, lehce poškozeno (Zí)
26.05.2018 - 15:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Orientální stojan na květiny
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |