Stolek v rokokovém stylu
dřevo, řezané, zlacené, čtyři esovité nohy nesou obdélnou, profilovanou desku, vrchní deska zrcadlo, střední Evropa, 1. pol. 20. století, 54 x 75 x 49 cm, lehce poškozené zlacení (Zí)
26.05.2018 - 15:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Stolek v rokokovém stylu
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |