Dvouuchá váza v montáži
cloisonné smalt na měděném jádře, černý fond, motiv pivoněk, polních chryzantém a motýlů, mosazná montáž dodatečně provedená v Evropě s motivem draků , Čína, 1. třetina 20. století, výška 49 cm, poškozená patina na montáži (Su)
26.05.2018 - 15:00
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-
Dvouuchá váza v montáži
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |