Čís. položky 045-194520/0000

Altschliffbrillantring zus. ca 0,90 ct

Weißgold 585, 9,9 g, RW 65 Steine tlw. ausgeschartetøg10

Expert: Mag. Astrid Fialka-Herics Mag. Astrid Fialka-Herics
+43-1-515 60-567

astrid.fialka-herics@dorotheum.at

01.06.2018 - 16:00

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-567

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Klenoty
Typ aukce: Online aukce
Datum: 01.06.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 24.05. - 30.05.2018