Čís. položky 66

Maler 1. Viertel 20. Jhdt.

Maler 1. Viertel 20. Jhdt. - Umění, starožitnosti a šperky

"Bildstock", Öl auf Holz, ca. 25 x 15,5 cm, gerahmt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

07.06.2018 - 16:00

Vyvolávací cena:

Maler 1. Viertel 20. Jhdt.

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 07.06.2018 - 16:00
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 24.05. - 06.06.2018