Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Leopold von STOLL

Leopold von STOLL - Um?ní, starožitnosti, šperky

(tätig in Krakau vor 1828, Warschau von 1834 - 1874 Wien)"Rosen" Aquarell-Blumenstudie auf Papier, ca. 45 x 34 cm, fleckig, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

13.06.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Leopold von STOLL

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 13.06.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 07.06. - 13.06.2013