Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Viktor KUSCHEL*

Viktor KUSCHEL* - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Wien 1876 geb.) "Winterlandschaft" unten rechts signiert und datiert: V. Kuschel (19)45, Öl auf Leinwand, ca. 50 x 68 cm, aus Keilrahmen verzogen, reinigungsbedürftig, Rahmen beschädigt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

06.06.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Viktor KUSCHEL*

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 06.06.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 31.05. - 06.06.2013