Moritz Michael Daffinger
(1790-1849) Umkreis/Circle Bildnis einer Dame mit rotem Shawl, Aquarell auf Elfenbein,10 x 8,5 cm, gerahmt, (Hu)
Artenschutz A
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
13.05.2013 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 875,-
- Vyvolávací cena:
Moritz Michael Daffinger
Artenschutz A
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Starožitnosti, Obrazy |
Datum: | 13.05.2013 - 15:00 |
Prohlídka: | 10.05. - 13.05.2013 |
Další objekty umělce
Moritz Michael Daffinger Werkstatt/Studio
Vyvolávací cena:
EUR 360,- -
Moritz Michael Daffinger Umkreis/Circle
Vyvolávací cena:
Položky z jiných aukcí
- Franz Xaver Hornöck (Horneck) Nachahmer 1. Hälfte des 19. Jahrhunderts
- 2 Emailbroschen Tauben
- Hermann Nitsch *
- LKW "Mercedes-Benz Sprinter 515 CDI 5.0t (Euro 4)"