Čís. položky 9999

Ludwig Bürgel (Pollak) *

(Seekirchen bei Salzburg 1901 -1972 Salzburg) Rückseite betitelt "Altausseer See Trisselwand", Öl auf Platte, rechts unten signiert Ludwig Bürgel, ca. 40 x 50 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer

03.04.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Ludwig Bürgel (Pollak) *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 03.04.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 25.03. - 03.04.2013