Čís. položky 83

Josef Dobrowsky *

(Carlsbad 1889-1964 Tullnerbach) "Landscape with a castle", monogrammed J. D., gouache, watercolour on paper, passe-partout section 48 x 63 cm, passe-partout, (K)

Expert: Mag. Elke Königseder Mag. Elke Königseder
+43-1-515 60-358

elke.koenigseder@dorotheum.at

26.03.2013 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 3.375,-
Odhadní cena:
EUR 2.200,- do EUR 3.200,-

Josef Dobrowsky *

+43-1-515 60-358

elke.koenigseder@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Moderní tisky, Sou?asné um?ní
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 26.03.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 19.03. - 26.03.2013