Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 335 #

Ungarn. -

"Royaume de Hongrie". Grenzkolorierte Kupferstichkarte mit Titelkartusche. (Paris), Robert (de Vaugondy, um 1760). Ca. 47,5 x 54,5 cm. Passep., gerahmt.

- Bug etwas gebräunt. - Blatt nicht ausgerahmt.

Expert: Kurt Szendi Kurt Szendi
+43-1-515 60-201

books@dorotheum.at

21.09.2017 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 65,-
Vyvolávací cena:
EUR 60,-

Ungarn. -

+43-1-515 60-201

books@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 18.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Knihy a dekorativní tisky
Datum: 21.09.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 14.09. - 21.09.2017