Brillantdamenring um 1900
Gold ca. 580, 2 Altschliffbrillanten zus. ca. 0,25 ct, ein synthetischer Spinell, 5,2 g, RW 54,5
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
18.07.2012 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Brillantdamenring um 1900
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 18.07.2012 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 09.07. - 18.07.2012 |