Kokoschka Oskar (Pöchlarn 1886 - 1980 Montreux)
Koncert V (Portrét Kamily Swobodové), signováno vpravo dole tužkou O. Kokoschka, vlevo dole číslováno tužkou 21/100, litografie/papír, 69 x 51 cm, lehce poškozeno, sklo, rám (Šm)
23.09.2017 - 15:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |
Položky z jiných aukcí
- Orden der Eisernen Krone,
- Schmuckgarnitur